Tikslus laikas Rapallo, Ligūrija

30 Lapkritis, Antradienis
03:29 +3°C
Laiko zona GMT +1
Saulėtekis 07:37
Saulėlydis 16:45
Dienos ilgumas 09:07:48
Mėnulio fazė Delčia
Koordinatės 44° 21′ 4″ Š 9° 13′ 48″ R
Dešimtainė 44,35 9,23
Altitudė 21 m
Gyventojų skaičius 29 159 gyventojų
Prieblanda Civilinis 07:05 / 17:18
Prieblanda Astronominis 05:54 / 18:29
Prieblanda Jūrinis 06:29 / 17:54
Orai Rapallo

Mums reikia Jūsų sutikimo

Meteoprog ir mūsų paslaugų teikėjai gali saugoti ir turėti prieigą prie jūsų asmeninių duomenų, tokių kaip slapukai, įrenginio identifikatoriai ar kitos panašios technologijos jūsų įrenginyje, bei tvarkyti tokius duomenis, kad galėtų suasmeninti turinį ir skelbimus, o taip pat numatyti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą.

  • Prieiga ir (arba) informacijos saugojimas jūsų įrenginyje

    Slapukai, įrenginio identifikatoriai ar kita informacija gali būti saugomi arba prieinami jūsų prietaise aukščiau nurodytais tikslais.

  • Suasmeninti skelbimai ir turinys, skelbimų ir turinio vertinimas, auditorijos įžvalgos ir produktų plėtojimas

    Pagal profilį galima suasmeninti skelbimus ir turinį. Daugiau duomenų padės geriau suasmeninti skelbimus ir turinį. Galima išmatuoti skelbimų ir turinio našumą. Galima gauti įžvalgų apie auditoriją, mačiusią skelbimus ir turinį. Tokie duomenys gali būti naudojami kuriant ar gerinant vartotojo patirtį, sistemas ir programinę įrangą.

Spustelėdami „Sutinku“, leisite naudoti nurodytus slapukus, įrenginių, žiniatinklio identifikatorius, ar kitas panašias technologijas. Savo nustatymus galima keisti įrenginio naršyklėje.

Tam tikriems tikslams, gali būti remiamasi teisiniais interesais, o ne sutikimu. Daugiau apie tai galite sužinoti mūsų Privatumo ir slapukų politikoje.